Göteborgs 30 hetaste singlar 2020

Redaktion 15:00 19 Mar 2020

Börsen störtdyker. Nattklubbarna är i kris. Toalettpappret är slut. Men det finns en sak som coronaviruset inte rör på: Nöjesguidens singellista. Nu listar vi återigen Göteborgs 30 hetaste singlar. Vem vill du gå i karantän med?

 

oliver_0_0.png
1. Oliver Strige @oliverstrige
Trots att denne adonis från Hisingen rakat av sig sitt vackra hår har han en självklar plats i listans översta skikt. Tjejerna vill ha honom, killarna vill va honom. 

mawejje_0.png
2. Mawejje Kuddiza @mkuddiza
Killen med guldbyxorna. Han har charmat oss alla, och vi klagar absolut inte.

johanna_0_0.png
3. Johanna Falkenby @johannafalkenby
Hon fixar stilen till många, men har du stil nog för Johanna? 

kalle_0_0.png
4. Kalle Berglund, Lounge(s) @kalleberglund
Göteborgs gladaste kille.

5. Noa del Castillo @noadelcastillo

 

noah_0_0_0.png
 

6. Emma Therkelson @emmatherkelson
7. Nora Adin @noraadin
8. Assia Dahir @assia_trestreck
9. Moa Egholt @moaegholt
10. Jonathan Östlund @jonathanostlund
11. Jean-Edward Goodbrand @jeanedwardgoodbrand
12. Nadja Noenphayak @nadjanoenphayak
13. Benjamin Miller @benjiiom
14.  Rebecka Bjurmell @
rebeckabjurmell
15 . Julia Brandt @julule
16. Embla Richnau Ritzen @emblarichnau
17. John Haag @johnnhaag
18. Dolfin Kibumbi @froken__mussla
19. Anita Suster @anitasuster
20. Christopher Palmér @
1991chpal
21. Sanaz Dizaj @sanazdizaj
22. Arbresha Rexhebi @arbresharexhepi
23. Jamie Hudson @jhud
24. Emil ”Ebo” Sällström @
yung.ebo
25. Sofie Asmait
26. Ibrahim Bah @lifeofibra
27. Frida Rosengren @fridarose
28. Paola Franco @paolakfranco
29. Daniel Folkemark @
afrodanne
30. Mikael Cubillas Svensson @janne_lenhoff

Läs även Stockholms 100 hetaste singlar och Malmös 15 hetaste singlar

Stad: 
Kategori: 
0 Kommentera

Tidskriftspriset 2012

Nöjesguiden är Årets Tidskrift Digitala Medier 2012.

Läs mer

Nyhetsbrev

Vill du få Nöjesguidens nyhetsbrev och inbjudningar till våra fester? Anmäl dig här!