Annonsering och samarbeten

Är du intresserad av att samarbeta med Nöjesguiden? Nedan hittar du kontaktuppgifter till samtliga personer på marknadsavdelningen. Läs också gärna igenom våra guidelines för hur vi förhåller oss till annonsering, advertorials och sponsrade samarbeten. Alla våra annonsformat och specifikationer hittar du här.

Pelle Tamleht
vice vd 
070-633 2763
pelle.tamleht@ng.se

Marknad Stockholm

Jordache Naran
jordache.naran@ng.se

Mikael Sjöholm
mikael.sjoholm@ng.se

Leopold Ericlid
leopold.ericlid@ng.se

Thomas Kågström
thomas.kagstrom@ng.se

Marknad Göteborg

Magnus Linnemyr
magnus.linnemyr@ng.se

Rasmus Winblad
rasmus.winblad@ng.se

Elna Kuric
elna.kuric@ng.se

Reza Alferi
reza.alferi@ng.se

Marknad Öresund

Martin Brolin
martin.brolin@ng.se

Julianna Golovanova
julianna.golovanova@ng.se

Marknad Mellansverige

Emil Dufva
dk@hkm.se

Dennis Karlsson
dk@hkm.se

Ekonomifrågor

ekonomi@ng.se

NÖJESGUIDEN KONCEPT

För kunder finns det två sätt att aktivera sina varumärken tillsammans med Nöjesguiden, annonsering eller samarbeten. Läs mer om hur vi jobbar med koncept på Nöjesguiden och se några av våra case här.

 
 
0 Kommentera